JK izolace působí v oboru již 22 let

JK izolace je dealerem kanadské společnosti ICYNENE® a působí na českém a slovenském trhu. Izolace Icynene byla vyvinuta v Kanadě před více než 30 lety s definovaným uplatněním pro zateplení dřevostaveb, srubů a roubenek. Nyní nachází uplatnění téměř ve všech stavebních konstrukcích včetně průmyslu. Napříč Evropou spolupracujeme se spoustou výrobců a dodavatelů dřevostaveb v nejrůznějších systémech.

Izolace roubenky ve skandinávskem sytlu

Tento krásný projekt roubenky provedeném ve skandinávském stylu získal ocenění „Dřevostavba roku v kategorii – masivní dřevostavby“. Podkroví v rozsahu střecha, půlštoky a štítové stěny byly izolovány izolací ICYNENE H2Foam LITE. Za zmínku určitě stojí realizace pro brněnskou firmu OK Pyrus, která bezesporu patří ke špičkám ve svém oboru.

Zateplení halového objektu v Hostěrádky Rešov

Investor řešil dodatečné zateplení halového objektu. Díky dokonalé přilnavosti a schopnosti zkopírovat jakýkoliv tvar, se jako nejvhodnější řešení nakonec ukázala izolace Icynene H2Foam LITE, která byla použita pro dodatečné zateplení halového objektu v rozsahu obvodových stěn a střešního pláště. Zvýšených požadavků na požární odolnost bylo dosaženo protipožárním nástřikem v rámci systémových řešení ICYNENE.

Průmyslové využití izolace ICYNENE

Izolace ICYNENE nachází své uplatnění i v průmyslovém sektoru, a to jak v difuzně otevřené variantě H2Foam, tak v difuzně uzavřené variantě ICYFoam. Zateplení akumulačních nádrží, bazénů, případně tanků v potravinářském průmyslu.

Izolace roubenky ve vesničce Telecí na Svitavsku

Segment dřevostaveb patří k nejprogresivnějším směrům, kterým se stavebnictví ubírá. Bydlení v dřevostavbě poskytuje svým obyvatelům bezesporu spoustu výhod. Difuzní otevřenost, teplotní, vlhkostní a akustický komfort. Nemalou zásluhu na tom má i izolace ICYNENE, která vyřeší kritické detaily a umožní prostup difúzním parám. Díky svému buněčnému složení zamezuje proudění vzduchu a nežádoucí kondenzaci, která by mohla být příčinou vzniku plísní.

Stavba a zateplovaní modulárních domů

Společnost JK izolace se podílí i na takových zajímavých projektech jako je výstavba modulárních domů. Kombinace skvělých produktů tvoří funkční celek. Součástí jsou i vegetační střechy, které napomáhají k dosažení optimálního teplotního komfortu celého objektu.

Zateplení střechy a štítových stěn ve Svinné

Poslední dobou čelíme zásadním klimatickým změnám. Je bezpodmínečně nutné, aby tepelně technické návrhy staveb braly v potaz nejen tepelné ztráty v zimním období, ale především funkci konstrukce v letních přehřátých dnech. V tomto duchu jsme přistupovali k realizaci zateplení střechy a štítových stěn ve Svinné u České Třebové, kde jsme kombinovali kanadskou izolaci ICYNENE® a EKOPANEL (lze kombinovat i s dřevovláknitými deskami). Vzhledem k požadavku na zachování vnitřních pohledových konstrukcí byla celá realizace provedena shora v nadkrokevní rovině. Výsledek stojí za to.

Zateplení novostavby v Praze

Zateplení podkroví kanadskou izolací Icynene® H2Foam Lite pro našeho věrného klienta. Vždy potěší, když se k nám spokojení zákazníci opakovaně vrací. Aplikace byla provedena nástřikem na doplňkovou hydroizolační vrstvu dle stanoveného technologického postupu, aby nedošlo k vydutí folie a tím k znehodnocení funkce dvouplášťové střechy. Podhledy budou tvořeny sádrokartonovými deskami od společnosti RIGIPS. Takto navržené řešení splňuje požadavky nízkoenergetického domu a požární odolnost REI 15.