Zpět

Pracujeme se špičkovou technologií

Každý projekt musí mít individuální řešení

V našich konstrukčních řešeních se objevují téměř všechny druhy tepelných izolací. Pro každou konstrukci se vždy snažíme najít optimální řešení. Využíváme minerální izolace, dřevovláknité izolace, PIR desky, vakuové izolace a majoritní podíl, díky svým vlastnostem tvoří polyuretanová pěna.

Při ohlédnutí do historie zjistíte, že na počátku vývoje stál německý chemik Otto Bayer, který v roce 1937 vynalezl polyuretan.

Izolace nové generace

Velký pokrok ve vývoji

O velký pokrok ve vývoji zejména difuzně otevřených izolačních pěn se zasloužila kanadská společnost ICYNENE, jejíž produkty tvoří základ portfolia našeho dodavatele HUNTSMAN BUILDING SOLUTIONS.

Uplatnění se nabízí jak v rezidenčním, tak průmyslovém sektoru. Izolovat lze rodinné domy, halové objekty či technologická zařízení.

Použitá technologie

Hlavní výhody

Světový leader

Izolační pěny s otevřenou buněčnou stukturou byly vynalezeny v roce 1986 kanadskou společností ICYNENE. Jedná se o expanzní izolační systém s vysokou účinností, nízkou hladinou VOC a technologií bez plynů nebezpečných pro ozonovou vrstvu.

Důkladně testováno

Výroba probíhá v souladu s přísnými procesy kontroly kvality. Je dbáno na to, aby uvedené parametry odpovídaly parametrům finálního produktu na stavbě.

Ekologie

Ekologické myšlení má dopad na výrobu pěnových izolací. Právě z toho důvodu jsou vyráběny energeticky účinné a hospodárné, a také s nulovým dopadem na ozonovou vrstvu.

Zdravotní nezávadnost

Využívaná izolace ICYNENE je specifikována jako funkční, zdravotně nezávadný materiál. Finální produkt eliminuje proudění vzduchu a zabraňuje kondenzaci vzdušné vlhkosti a vzniku plísní.
Současně brání šíření alergenů a bakterií.

Zajímá mě ještě více o technologii

Chci se pobavit s expertem